Szybki kontakt
tel. 503 506 211, tel/fax 56 676 84 15
www.adwokatcymerman.pl
  • Animacja
  • Animacja
  • Animacja

E-porady

Zapraszamy do korzystania z naszych usług za pośrednictwem Internetu.

Usługa e-Kancelaria zapewnia wykonanie profesjonalnej usługi w formie porady prawnej lub opinii prawnej, projektu pisma procesowego za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przed złożeniem zlecenia konieczna jest akceptacja regulaminu świadczenia usług i wypełnienie formularza zamówienia, na podstawie, którego zostanie dokonana bezpłatna wycena usługi.

E-Porada polega na realizacji usługi za pomocą drogi elektronicznej poprzez:

- udzielenie porady prawnej,
- sporządzenie projektu pisma procesowego,

W oparciu o informacje uzyskane od Klienta i przesłaną dokumentację

Etapy zamawiania e- porady

1. Wysłanie zapytania

Proszę wypełnić rubryki formularza i opisać zwięźle stan sprawy oraz pytania, zagadnienie do rozwiązania, bądź pismo do sporządzenia.


2. Wycena usługi

Po otrzymaniu zapytania zostanie przygotowana bezpłatna wycena usługi, ustalana indywidualnie w zależności od sprawy i niezbędnego nakładu pracy. Wycena zostanie przesłana na wskazany w formularzu adres e-mail.


3. Opłacenie usługi

Usługa zostanie zrealizowana po otrzymaniu na koncie Zleceniobiorcy uzgodnionej kwoty za usługę. Płatności należy dokonywać za pomocą przelewu bankowego na konto:

Idea Bank 12 1950 0001 2006 0222 4860 0002
Kancelaria Prawna Piotr Cymerman ul. Szewska 17, 87-100 Toruń.

W tytule płatności konieczne jest podanie nazwiska lub adresu e-mail wpisanego w formularzu zapytania.


4. Realizacja Usługi

Z chwilą uzyskania potwierdzenia uzyskania należności za usługę na podane wyżej konto, zlecona usługa jest realizowana, następnie wysłana w uzgodnionym terminie na adres e-mail podany przez zleceniodawcę w formularzu zamówienia.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.